Apartament 2 Camere Decomandat de inchiriat Zona Păcurari (Moara de Foc)
TNT Imobiliare Iași vă prezintă spre închiriere, în regim de Exclusivitate, un apartament cu 2 camere, ideal compartimentat, situat în zona strategică Păcurari - Moara de Foc. Proprietatea este perfectă pentru cei care caută un echilibru între confortul termic, liniște și accesul rapid către punctele de interes ale orașului.
Configurație: 2 camere complet decomandate (dormitor și sufragerie), oferind intimitate totală.
Suprafață: 50 mp utili, compartimentați inteligent pentru un flux optim de locuire.
Poziționare: Etajul 4/4, beneficiind de pod și o izolație specială de înaltă eficiență. Aceasta garantează costuri reduse la întreținere și un climat interior optim (răcoare vara și căldură iarna).
Dotări: Mobilat complet și utilat. Ambele camere sunt dotate, bucătăria este spațioasă, iar baia dispune de cabina dus. Include si balcon tip logie inchis.
Avantaje Locație:
Situat în zona Moara de Foc, apartamentul oferă acces pietonal rapid către stațiile de transport în comun, supermarketuri, farmacii și unități de învățământ, fiind o opțiune excelentă pentru profesioniști sau studenți.
Condiții de Închiriere:
Preț: 360 Euro / lună.
Garanție: 360 Euro (returnabilă la finalul contractului).
Comision: Conform politicii agenției.
Pentru detalii suplimentare și programarea unei vizionări, vă stăm la dispoziție:📞 Orbu Maria: 0740.273.100 sau 📞 Bamboi Gabriel: 0754.455.523
TNT Imobiliare – Partenerul tău de încredere în Iași!