Agenţia TNT Imobiliare vă oferă pentru închiriere un apartament decomandat de 55 mp cu 2 camere în cartierul Pacurari, in apropiere de Moara de Foc. Amplasarea apartamentului reprezintă un răspuns pentru toate nevoile dumneavoastră: magazine, supermarket LIDL si Billa la 10-15 distanta, hypermarket Profi la 5 minute distanta, spatii verzi şi locuri de joacă pentru copii, instituţii de învăţământ (Scoala Generala "Ion Creanga", Scoala "Elena Cuza"), restaurante (Moara de Foc, Prive) la 5 minute de staţia de autobuz/tramvai, zonă liniştită .
De ce acest apartament şi nu altul?
Fiindcă este complet utilat şi mobilat modern. Fiind imobil nou, mobilierul si electrocasnicele din interior sunt noi. Avantajele apartamentului sunt: poziţionare în zonă ce conferă acces facil la mijloace de transport, gresie, faianţă, parchet, geamuri termopane, termoizolat, incalzire prin centrala termica proprie, uşă metalica la intrare si usi interioare de lemn, cablu TV si Internet, televizor, aragaz, frigider, plus multe alte dotări.
Se solicită chiria pe prima lună în avans şi garanţia. Chiria este negociabila in functie de durata contractului sau de avansul acordat.
Trebuie să îl vedeţi neapărat!!!
Pentru mai multe informaţii despre această ofertă sau despre alte oferte ale agenţiei noastre, puteţi contacta consilierul imobiliar Tavalica Paul la numarul de telefon 0740.273.821.
Vă aşteptăm şi la sediul nostru situat pe Bulevardul Nicolae Iorga nr. 7B.
Cu respect,
TNT Imobiliare